Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

Aktualności

11 kwietnia 2023Zadania praktyczne

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

Zadanie praktyczne z obsługi gościa hotelowego w recepcji w wybranym języku. Scenka rodzajowa max. 10 min.

Zadanie polega na przeprowadzeniu rozmowy symulującej autentyczne sytuacje zdarzające się w recepcji hotelowej, umożliwiającej porozumienie się przez dwie osoby A i B (A-recepcjonistę i B - gościa hotelowego – eksperta językowego/aktora).

To zadanie praktyczne  odbywa się  w parze z ekspertem językowym – gościem hotelowym.

Każdy z uczestników musi wypowiadać się płynnie, poprawnie gramatycznie i fonetycznie, używać odpowiednich form grzecznościowych oraz wykazać się znajomością języka branżowego. Ocenie podlegać będzie również precyzja wypowiedzi.

Szczegóły
5 kwietnia 2023Etap centralny – zadania praktyczne

Informujemy, iż tegoroczną scenkę w recepcji oraz obsługę gościa w restauracji lokujemy w Rezydencji Sowa.

Jednakże informacje szczegółowe (co do stawek i innych kwestii) otrzymają Państwo dnia 12 kwietnia, po napisaniu części teoretycznej.

https://www.rezydencjasowa.pl/

UWAGA! Część praktyczna odbywać się będzie w Rezydencji Sowa, wejście uczestników, którzy zakwalifikowali się do etapu praktycznego WYŁĄCZNIE przez RESTAURACJĘ SOWA ul. Mostowa 4, windą na II piętro – Sala Cynamonowa.

Szczegóły
4 kwietnia 2023I Edycja Międzynarodowej Konferencji: Turystyka Odpowiedzialna

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, że na 14.04.2023 roku zaplanowaliśmy Pierwszą Edycję Międzynarodowej Konferencji Turystycznej: Turystyka Odpowiedzialna. W konferencji weźmie udział aż 25 prelegentów z takich krajów jak Polska, Kazachstan, Ukraina, Indie, Tajlandia, Indonezja, Gruzja, Filipiny, Malezja, Szwecja, Armenia.

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia