Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

Aktualności

5 marca 2018Wyniki z etapu okręgowego - AKTUALIZACJA

Informujemy, że w celu weryfikacji zostały powtórnie sprawdzone testu z etapu okręgowego. Po aktualizacji wyników dodatkowo do etapu centralnego zakwalifikowały się dodatkowe 4 osoby, którym serdecznie gratulujemy.

lista do pobrania

Szczegóły
31 stycznia 2018Etap centralny X OWH

Serdecznie zapraszamy na etap centralny (9-12 kwietnia br.) zakwalifikowanych uczniów z etapu okręgowego wraz z ich opiekunami.

Szczegóły
15 stycznia 2018Wyniki z etapu okręgowego

Serdecznie gratulujemy uczniom, a opiekunom składamy podziękowania za przygotowanie młodzieży w zdobywaniu nowych umiejętności i rozwijaniu wiedzy zawodowej. 

Jednocześnie finalistów wraz z opiekunami serdecznie zapraszamy na etap centralny 9-12 kwietnia br. Etap centralny odbędzie się w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak przy ul. Łopuskiego 13 w Kołobrzegu.

Zakwaterowanie, wyżywienie i udział w programie uczestników etapu centralnego i ich opiekunów jest sfinansowany ze środków MSiT oraz organizatorów.

Koszt dojazdu ponoszą uczestnicy.

W celach organizacyjnych prosimy o przysłanie na e-maila olimpiada.hotelarska@wp.pl danych opiekuna (imię, nazwisko i telefon kontaktowy), który przyjedzie wraz z uczniem.

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia