Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

Aktualności

17 kwietnia 2023TVP3 Bydgoszcz - media o XIV Edycji OWH

Jak być dobrym hotelarzem lub kelnerem? Wiedzą to finaliści konkursu hotelarskiego. Na jeden dzień zamienili się w recepcjonistów i kelnerów. Uczniowie szkół średnich z całego kraju wzięli udział w olimpiadzie wiedzy hotelarskiej organizowanej przez Wyższą Szkołę Gospodarki. Po etapie teoretycznym przyszedł czas na egzamin praktyczny, który odbył się w jednym z bydgoskich hoteli.

Poniżej publikujemy link do videorelacji zamieszczonej przez TVP3 Bydgoszcz w dniu 13.04.2023 roku:

https://bydgoszcz.tvp.pl/69151870/konkurs-hotelarski-wyzsza-szkola-gospodarki-bydgoszcz

Szczegóły
17 kwietnia 2023Polska Organizacja Turystyczna o XIV Edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

W ostatnich dniach rozstrzygnięte zostały dwie olimpiady – jubileuszowa 10 Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Turystyce Uniwersytet Łódzki oraz połączona z Międzynarodową Konferencją "Turystyka Odpowiedzialna" XIV Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej Instytut Zarządzania i Gospodarki Usług Turystycznych Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy. W finałach uczniowskich zmagań uczestniczyli dyrektor zarządzająca POT Teresa Buczak oraz dyrektor Departamentu Turystyki Ministerstwo Sportu i Turystyki dr Dominik Borek, który wręczył nagrody laureatom i odczytał list w imieniu sekretarza stanu w MSiT Andrzej Gut-Mostowy.

Szczegóły
16 kwietnia 2023 XIV Edycja OWH - Dzień Trzeci Etapu Centralnego - fotorelacja

XIV Edycja Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej – Dzień Trzeci Etapu Centralnego – Ceremonia Wręczenia Nagród Laureatom.  Aby nadać właściwą i stosowną rangę wydarzeniu jakim jest wręczenie nagród laureatom XIV Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej postanowiliśmy włączyć tę uroczystość do oficjalnej agendy naszej I Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Turystyka Odpowiedzialna”.  

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia