Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

Witamy

Od 3 do 6 kwietnia w  Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu odbędzie się ósma już edycja Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej (OWH) , w której udział weźmie 39 najlepszych uczniów wraz z opiekunami zakwalifikowanych z 350 szkół o profilu hotelarskim oraz kształcących w zakresie zawodu technik hotelarstwa z całej Polski.

Katedra Gospodarki Turystycznej oraz Instytut Nauk o Zdrowiu WSG w Bydgoszczy jest zarówno współorganizatorem jak i Patronem Akademickim  OWH. Zestawy zadań opracowują pracownicy naukowi w składzie:

pytania testowe: doc. dr inż. Jacek Hałaczkiewicz, doc. inż. Agnieszka Walczak-Beszczyńska,
zadania praktyczne:

Uczelnia nieustannie zachęca do współpracy merytorycznej i organizacyjnej hotelarzy oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych, by zapewnić liderom szkół hotelarskich optymalne warunki współzawodnictwa i prawdziwą satysfakcję z dążenia do perfekcji w trudnym ale i wyjątkowym zawodzie hotelarza. Aktywizując młodzież w zdobywaniu nowych umiejętności i rozwijaniu wiedzy zawodowej pamiętamy o tym, że nasze hotele będą tak dobre, jak ludzie, którzy w nich pracują.

OWH został objęta patronatem honorowym Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Ministra Edukacji Narodowej.

Aktualności

6 kwietnia 2017Mamy mistrzów!

Wioletta Waniczek (I miejsce), Sylwia Wójcik (II miejsce) i Igor Rogalski (III miejsce) to nasi Mistrzowie Wiedzy Hotelarskiej IX edycji OWH. Serdecznie gratulujemy! lista finałowa do pobrania

Szczegóły
4 kwietnia 2017wyniki z testu pisemnego

Szanowni Państwo, mamy wyniki z testu pisemnego etapu centralnego. Serdecznie gratulujemy! lista do pobrania

Szczegóły
27 marca 2017kolejny honorowy patronat

Szanowni Państwo, jesteśmy dumni, że pani Anna Zalewska Minister Edukacji Narodowej objęła patronatem honorowym IX Olimpiadę Wiedzy Hotelarskiej.

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia