Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

Aktualności

16 kwietnia 2023 XIV Edycja OWH - Dzień Trzeci Etapu Centralnego - fotorelacja

XIV Edycja Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej – Dzień Trzeci Etapu Centralnego – Ceremonia Wręczenia Nagród Laureatom.  Aby nadać właściwą i stosowną rangę wydarzeniu jakim jest wręczenie nagród laureatom XIV Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej postanowiliśmy włączyć tę uroczystość do oficjalnej agendy naszej I Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Turystyka Odpowiedzialna”.  

Szczegóły
15 kwietnia 2023XIV Edycja OWH - Dzień Drugi Etapu Centralnego - fotorelacja

XIV Edycja Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej – Dzień Drugi Etapu Centralnego obejmował część praktyczną złożoną z zadań dotyczących obsługi gościa hotelowego w recepcji oraz obsługę gościa hotelowego w restauracji. W tej edycji część praktyczna odbyła się w godzinach 11:00-15:00 we wspaniałych wnętrzach Rezydencji Sowa przy ulicy Grodzkiej w Bydgoszczy. Dla uczestników, którzy nie przeszli do części praktycznej zorganizowaliśmy szereg atrakcji takich jak – zwiedzanie i warsztaty mydlane w Muzeum Brudu i Mydła zlokalizowanego przy ulicy Długiej oraz zwiedzanie Bydgoszczy z przewodnikiem z Bydgoskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Szczegóły
14 kwietnia 2023XIV Edycja OWH - test wraz z odpowiedziami

Szanowni Państwo,

prezentujemy test z etapu finałowego wraz z odpowiedziami i pozycjami źródłowymi. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy uczestnictwa.

/userfiles/files/Etap%20centralny%20XIV%20OWH%20-%20odpowiedzi%20i%20zrodla.pdf

 

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia