Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

Aktualności

26 lipca 2022Reportaż telewizyjny TVP3 Bydgoszcz o naszym seminarium w Sicienku

Minął już miesiąc od naszego seminarium Przyszłość hotelarstwa w kontekście eko- i agroturystyki, które zorganizowaliśmy 25.06.2022 r. w Sicienku. W tym newsie prezentujemy materiał telewizyjny zmontowany przez TVP3 Bydgoszcz. Mamy krótkie kadry z samego seminarium, wywiad z Dyrektor Instytutu Zarządzania i Gospodarki Usług Turystycznych dr Grażyną Sipińską oraz migawki z wręczenia nagród laureatom XIII Edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.

Szczegóły
21 lipca 2022Nowy Okręg Nr 11

Niezmiernie miło jest nam zakomunikować, że lista naszych okręgów uległa powiększeniu o nowy okręg zlokalizowany w Ełku - Zespół Szkół nr 6 im. Macieja Rataja. Serdecznie witamy w naszym gronie.

Szczegóły
4 lipca 2022Seminarium w Sicienku Przyszłość hotelarstwa w kontekście eko- i agroturystyki

Rozpoczęliśmy planowo o godzinie 10:00 25.06.2022 r. w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika Zebranych gości i prelegentów powitała słowem wstępu Pani Dyrektor IZiGUT dr Grażyna Sipińska. Gościem specjalnym z ramienia Ministerstwa Sportu i Turystyki była Pani Elżbieta Wyrwicz, warto również wspomnieć o tym, że Ministerstwo Sportu i Turystyki objęło niniejsze seminarium patronatem honorowym. 

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia