Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

Aktualności

15 kwietnia 2023XIV Edycja OWH - Dzień Drugi Etapu Centralnego - fotorelacja

XIV Edycja Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej – Dzień Drugi Etapu Centralnego obejmował część praktyczną złożoną z zadań dotyczących obsługi gościa hotelowego w recepcji oraz obsługę gościa hotelowego w restauracji. W tej edycji część praktyczna odbyła się w godzinach 11:00-15:00 we wspaniałych wnętrzach Rezydencji Sowa przy ulicy Grodzkiej w Bydgoszczy. Dla uczestników, którzy nie przeszli do części praktycznej zorganizowaliśmy szereg atrakcji takich jak – zwiedzanie i warsztaty mydlane w Muzeum Brudu i Mydła zlokalizowanego przy ulicy Długiej oraz zwiedzanie Bydgoszczy z przewodnikiem z Bydgoskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Szczegóły
14 kwietnia 2023XIV Edycja OWH - test wraz z odpowiedziami

Szanowni Państwo,

prezentujemy test z etapu finałowego wraz z odpowiedziami i pozycjami źródłowymi. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy uczestnictwa.

/userfiles/files/Etap%20centralny%20XIV%20OWH%20-%20odpowiedzi%20i%20zrodla.pdf

 

Szczegóły
14 kwietnia 2023XIV Edycja OWH - wyniki końcowe

Szanowni Państwo,

prezentujemy wyniki końcowe dla XIV Edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.

Zwycięzcą XIV Edycji OWH została Pani Aleksandra Kowalczyk z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Wadowicach​ uzyskując tytuł Mistrza Wiedzy Hotelarskiej.

Drugie miejsce zajęła Pani Kseniia Shevchenko z Zespołu Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu uzyskując tytuł I Vicemistrza Wiedzy Hotelarskiej.

Trzecie miejsce zajął Pan Franciszek Wodziczko z Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni​ uzyskując tytuł II Vicemistrza Wiedzy Hotelarskiej.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy

/userfiles/files/wyniki%20ko%C5%84cowe%20XIV%20Edycji%20OWH.pdf

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia