Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

Aktualności

20 marca 2024Test finalowy - wyniki testu

Szanowni Państwo

poniżej publikujemy wyniki z testu finałowego (cześć teoretyczna) uzyskane przez uczestników etapu centralnego. Do części praktycznej etapu centralnego zostało zakwalifikowanych 15 uczestników.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Pobierz plik pdf:/userfiles/files/Dane%20uczestnik%C3%B3w%20XV%20edycji%20OWH%20%20kopia(1).pdf

Szczegóły
20 marca 2024XV Edycja OWH - dzień drugi

XV Edycja OWH - dzień drugi

XV Edycja Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej – kolejny dzień upłynął uczestnikom na rywalizacji w ramach części praktycznej etapu centralnego w bydgoskim Hotelu City. Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja zwieńczająca XV Edycję OWH z wręczeniem nagród dla Mistrzów Olimpiady w Hotelu Focus „Pod Orłem” przy ulicy Gdańskiej 14.

Szczegóły
19 marca 2024XV Edycja OWH - dzień pierwszy

XV Edycja Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej – pierwszy dzień upłynął uczestnikom pod znakiem zmagań w ramach części pisemnej etapu centralnego.  Po części pisemnej uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, pierwsza grupa pomaszerowała do Muzeum Mydła i Brudu natomiast druga grupa udała się na zwiedzanie naszego miasta z przewodnikiem z organizacji BYLOT. Podczas obiadu w Hotelu City zostały podane wyniki części pisemnej wyłaniające uczestników zakwalifikowanych do części praktycznej olimpiady. W ramach atrakcji przed Hotelem City odbył się pokaz w ramach dziedzictwa kulturowego.

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia