Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

Aktualności

13 grudnia 2022Ważne Informacje

Szanowni Państwo,

 

etap okręgowy odbędzie się 4 stycznia 2023 r. w szkołach wyznaczonych jako okręgi Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Zgodnie z regulaminem OWH, konkurs na tym etapie będzie miał postać testu jednokrotnego wyboru, na który składa się 60 pytań. Uczestnicy konkursu (tylko osoby, które przeszły eliminacje szkolne, nie ma możliwości zamiany uczniów!) muszą przyjechać z dokumentami potwierdzającymi (legitymacja/dowód) oraz naładowanymi laptopami* (i ładowarkami-zasilaczami), ponieważ test będzie umieszczony na platformie Wyższej Szkoły Gospodarki (tak też było w ubiegłym roku) i będzie rozwiązywany on-line. Na jego rozwiązanie uczniowie będą mieli 45 minut. Z przyczyn technicznych konkurs będzie rozłożony w czasie. Rozkład godzin rozpoczęcia testu dla poszczególnych okręgów przedstawia się następująco:

 

10:00 – okręg 1 (Gdynia), okręg 4 (Poznań), okręg 8 (Wisła), okręg 9 (Bydgoszcz);

11:30 – okręg 3 (Myślenice), okręg 5 (Rzeszów), okręg 6 (Szczecin), okręg 7 (Warszawa), okręg 11* (Ełk);

13:00 – okręg 2 (Jelenia Góra), okręg 10* (Zielonka), okręg 12* (Piła).

*WYJĄTKI* - * - w Zielonce (okręg 10), Ełku (okręg 11) i Pile (okręg 12) uczestnicy nie muszą zabierać laptopów, ponieważ będą pisać w salach/pracowniach komputerowych na miejscu.

Szczegóły
9 grudnia 2022Komunikat - loginy i hasła na platformę

Szanowni Państwo,

Wszyscy uczestnicy etapu okręgowego XIV OWH powinni otrzymać hasła i loginy do testu konkursowego.

Proszę sprawdzić, czy loginy i hasła, które Państwo otrzymali pozwalają się Państwu zalogować na stronę konkursu.

Szczegóły
6 grudnia 2022SPIS SZKÓŁ - LISTY NA OKRĘG

Szanowni Państwo, poniżej znajdują się listy szkół dopisanych do okręgów: bardzo prosimy o sprawdzenie czy Państwa szkoła znajduje się na liście (mogły wystąpić problemy techniczne podczas tworzenia ich na stronie).

Etap okręgowy odbędzie się 4 stycznia 2023 r.  w szkołach wyznaczonych jako okręgi Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Zgodnie z regulaminem OWH, konkurs na tym etapie będzie miał postać testu jednokrotnego wyboru, na który składa się 60 pytań. Uczestnicy konkursu (tylko osoby zgłoszone do etapu okręgowego, nie ma możliwości zamiany uczniów!) wkrótce dostaną loginy i hasła do platformy.

Plik do pobrania w pdf:/userfiles/files/SPIS%20SZK%C3%93%C5%81%20-%20LISTY%20NA%20OKR%C4%98G1.pdf

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia