Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

Aktualności

6 grudnia 2022SPIS SZKÓŁ - LISTY NA OKRĘG

Szanowni Państwo, poniżej znajdują się listy szkół dopisanych do okręgów: bardzo prosimy o sprawdzenie czy Państwa szkoła znajduje się na liście (mogły wystąpić problemy techniczne podczas tworzenia ich na stronie).

Etap okręgowy odbędzie się 4 stycznia 2023 r.  w szkołach wyznaczonych jako okręgi Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Zgodnie z regulaminem OWH, konkurs na tym etapie będzie miał postać testu jednokrotnego wyboru, na który składa się 60 pytań. Uczestnicy konkursu (tylko osoby zgłoszone do etapu okręgowego, nie ma możliwości zamiany uczniów!) wkrótce dostaną loginy i hasła do platformy.

Plik do pobrania w pdf:/userfiles/files/SPIS%20SZK%C3%93%C5%81%20-%20LISTY%20NA%20OKR%C4%98G1.pdf

Szczegóły
14 listopada 2022Ponawiamy prośbę o e-maile uczniów

Szanowni Państwo,

 

Prosimy o jak najszybsze przesłanie adresów e-mail uczniów, którzy dostali się do etapu okręgowego – oczywiście tych Opiekunów, którzy jeszcze tego nie zrobili. Tym, którzy zrobili – serdecznie dziękujemy!

 

Do przygotowania testu na platformie do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej obligatoryjne jest wygenerowanie loginów oraz haseł dla uczestników – niezbędne są do tego właśnie adresy e-mail uczniów.

Szczegóły
31 października 2022Komunikat OWH

Szanowni Państwo,

Jeszcze raz dziękujemy za przesłanie protokołów z etapu szkolnego XIV edycji OWH. Powoli przygotowujemy test na platformie do etap okręgowego Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Do tego celu – aby wygenerować i przesłać loginy oraz hasła dla uczestników – niezbędne są adresy e-mail uczniów, którzy dostali się do etapu okręgowego.

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia